Orkdalsmessa

 

Kvalitetsklubb

 

 

upload ullmax logo

 

grasrotandel977074444.jpg

 

Orkla FK

 

Arkiv » Norgescup 2015 » Funksjonærer » Funksjonærlister Nyttårssprinten/Norgescup skiskyting

14.12.2014

NC 2015 Knyken annonse

Funksjonærlister Nyttårssprinten/Norgescup skiskyting

Orkdal Idrettslag skal arrangere Gjensidige Orkla Nyttårssprinten søndag 28. desember 2014. 3. og 4. januar arrangeres Norgescup skiskyting for senior/junior i Knyken skisenter.Skiskytterutvalget har utarbeidet ei felles funksjonærliste for begge arrangementene. Her ser dere funksjonærlisten for de tre arrangementsdagene. Noen funksjonærer deltar på en av konkurransedagene, mens andre deltar på alle tre dagene.

Det er opprettet en egen fane for funksjonærer under Norgescup 2015.

Orkdal Idrettslag takker alle som bidrar under arrangement i Knyken skisenter!

RENNLEDERE
Edvard Asbjørnslett og Egil Berdal.

STANDPLASS 
Joar Staveli, Morten Slupphaug.
EGEN LISTE FOR FUNKSJONÆRER PÅ STANDPLASS

LØYPER/ ARENA
Per Arnfinn Selvnes, Otto Uthus, Idar Solhusmo, Ola Fossum, Tore Bjørndal, Håvard Garberg, Terje Selvnes, Jonas Apelkvist, Anders Bjørndal, Terje Meland, Per Uv.

ORDONANSER
Liv Riseth og Linda Mo

RENNKONTOR
Kari Selvnes, Mona Garberg, Sigrid Wormdal og Kari Fossum.

SAFT/STARTNR 
Iren Nygård, Elin Venn, Monica Skålholt og Merete Landrø Monsen.

TEKNISK/ TIDTAKING
Bernt Tungen, Edvar Hoston, Ole Roar Bonvik, Marthe Kristin Uthus.

BACK UP TIDTAKING
Arnfinn Selvnes, Peder Forren, Dag Olav Løset, Roald Alver, Oddbjørn Almli.

KONTROLL STRAFFERUNDE
Tor Wongraven, Elfrid Pauline By, Janne Mette Reiten, Per Semundset.
Reserve: Gunnar Slupphaug og Jostein Slupphaug.

STRAFFERUNDE
Liv Inger Kvalheim, Edvard Øyangen, Sindre Berdal, Øystein Berdal

START/ BRIKKEKONTROLL
NYTTÅRSSPRINT:
Kolbjørn Fuglås, Bjørn Husdal, Lornts Landrø, Rasmus Skålholt, Jan Olav Fagerholt.
NC, LØRDAG 3. januar (fellesstart): Frode Tystad, Rasmus Skålholt, Jan Olav Fagerholt, Monica Kvam, Kolbjørn Fuglås.
NC, SØNDAG 4. januar: Frode Tystad, Kolbjørn Fuglås, Jon Birger Fagerli, Ola Staveli.

SPEAKER
Knut Arne Bakke/ Ola Dahl Johansen/ Thomas Bysting (kun nyttårssprint)/
Ole Ingvar Asbøll (kun NC).

SANITET
JOAR TØNDEL- sanitet er bestilt for begge arrangementene.

PREMIER/SEREMONI
Kirsti Lund, Laila Løfshus

AVTREKKSKONTROLL (NC):
Kjell Jørund Lian/ Arnt Haugen - sekretær Mari Kvam.

PARKERING
Knut Kirkaune og Joar Asle Bakkli, Bjørn Ustad og Ola Lorentsen, Kåre Sæther, Tor Ivar Solem, Jostein Slupphaug, Rolv Værnes, Bjørn Svendsen, Kolbjørn Haugen.

KJØKKEN
Kjøkkenutvalget har utarbeidet egne lister.

På vegne av skiskytterutvalget
Morten Slupphaug
Tlf: 45027211
morten.slupphaug@stfk.no

NC 2015 Knyken annonse 05